



3 149 ₴
Фіксуючий ортез анатомічно правильної форми, виконаний з високоміцного напівтвердого матеріалу Velour і внутрішньої повітропроникною підкладки (POROMAX®). У конструкцію входять медіально-латеральні гнучкі бічні вставки, вони сформованы і розташовані анатомічно, обходячи щиколотку.
Однією з особливостей ортеза є незвичайна система ременів і утяжек, які забезпечують необхідну стабілізацію і регулюють рівень підтримки, кріпляться за допомогою застібок Micro - Velcro.
Ортез гомілковостопного суглоба TOBIPLUS ідеально підходить для фіксації суглоба при заняттях спортом та інших навантаженнях. Створює оптимальну бічну підтримку гомілковостопного суглоба, обмежує пронацию і супінація стопи, не впливаючи при цьому на її згинання і розгинання.
Особливості:
Ефект:
Призначення:
Країна виробник:
Orliman Іспанія
Сертифікати:

Виробництво Іспанія. Вся продукція Orliman сертифікована відповідно до європейських стандартів для забезпечення максимальної безпеки і комфорту користувача.

Oeko-tex standard 100 гарантує, що у виробах немає токсичних і шкідливих речовин

Інститут Біомеханіки у Валенсії (IBV) гарантує, що біометричні параметри продукції повністю відповідають кожному конкретному захворюванню
| Розмір | 1 | 2 | 3 |
| Обхват на 2 см вище щиколотки | 17-20 | 20-25 | 25-30 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orliman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EST-090 |
| Бренд | Orliman |
| Стан | Нове |