



9 150 ₴
9 140 ₴
«Карапуз» стане маленьким комплексом для тренувань у квартирі. Кільця, перекладини, сходи, сітки та мотузки для лазіння розвивають у дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку силу та спритність, тренують м'язи всього тіла. Вага конструкції всього 30 кілограмів, але вона витримає досить великих дітей.
Завдяки класичному кольору комплекс добре впишеться в найсуворіший інтер'єр, якщо немає можливості розмістити його в дитячій кімнаті. Габарити куточка «Карапуз» 100x120 сантиметрів. Гірка виготовлена із сосни та бука та покрита спеціальним складом, що запобігає шорсткості.
| Висота | 150 см |
| Ширина | 124 см |
| Довжина | 132 см |
| Матеріал | Сосна |
| Перекладины | Бук |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 60 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Тип кріплення | не вимагає кріплення |
| Вага товару | 33 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| файли | Array |
| Колір | Горіх |
| Довжина гірки | 150 см |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |