





7 120 ₴
7 110 ₴
Різнобарвний і барвистий привабливий спортивний комплекс для дому «Юнга міні» обов'язково приверне увагу Вашого малюка. Цей веселий яскравий спортивний комплекс призначений для діток молодшого віку і може витримувати динамічні навантаження до 40 кілограм. Він зможе прекрасно доповнити інтер'єр дитячої кімнати і стати незамінним місцем для ігор і спортивних розваг Вашої дитини. До його складу входять шведська стінка, гладіаторська сітка, гімнастичний мат, рукохід, дитяча гірка і гімнастичні кільця. Зручність цього спорткомплексу також полягає в тому, що він не вимагає кріплення.
| Висота | 130 см |
| Ширина | 124 см |
| Довжина | 132 см |
| Матеріал | Береза |
| Поперечини | Бук |
| Допустимі навантаження на куточок | 60 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | не вимагає кріплення |
| Вага товару | 30 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Файли | Array |
| Колір | Кольоровий |
| Довжина гірки | 150 см |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |