



6 845 ₴
Спортивна стінка «Baby 4-240» є повнофункціональним спортивним обладнанням, що ознайомлює малюка з основними елементами гімнастичних вправ. Навантаження, які дитина отримує під час використання цієї стінки, дуже корисні для її фізичного розвитку, міцного здоров'я, правильної постави. Перші вправи Ваше чадо зможе виконувати буквально відразу після опанування ним перших кроків.
У міру ж дорослішання дитина обов'язково оцінить усі можливості цього спорткомплексу та зможе використовувати їх повною мірою, займаючись на класичній , прасувальської сітки, перекладинах для підтягування, мотузкової драбини, гімнастичних кільцях і на канаті.
| Висота | 240 см |
| Ширина | 150 см |
| Матеріал | Бук |
| Перекладины | Бук |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Тип кріплення | до стіни |
| Вага товару | 45 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |