


10 320 ₴
10 310 ₴
Всі батьки хочуть, щоб їхні діти були розвиненими, зокрема й фізично. Саме тому останнім часом особливою популярністю користуються різні спортивні секції, куди і відводять дитину мама з татом. Однак це питання можна розв'язати набагато простіше — Спортивний комплекс трансформер для дітей купити набагато вигідніше. Ця конструкція допоможе залучити будь-яку дитину до спорту та активного способу життя в домашніх умовах. Це дійсно дуже практичний і універсальний тренажер. Назва споруди говорить сама за себе. Буквально за 1 хвилину спортивний комплекс перетворюється на шведську стінку. Снаряд складається з таких елементів: шведська стінка з турніком, ручка, прасувальна сітка, канат, гімнастичні кільця, мотузкова драбина та трапеція. З цього можна зробити висновок, що цей комплекс — це справжній домашній спортзал. Висота виробу — 220 см, а ширина — 80 см. Зроблено збудовано з якісного дерева та оброблено нетоксичними речовинами. На спортивний комплекс трансформер ціна потішить кожного покупця, позаяк його якість і функціональність цілком виправдовують вартість. Разом зі снарядом клієнт також отримує кріпильний комплект. За допомогою цього тренажера дитина зможе правильно витрачати свою невгамовну енергію. Це чудова можливість для нього повеселитися й одночасно займатися спортом. Написати на спортивний комплекс трансформер відгуку можна прямо на сайті SportBaby, скориставшись спеціальною формою. Цей снаряд допоможе подбати про якісне дозвілля Вашої дитини.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Перекладины | Бук |
| Тип кріплення | до стіни |
| Вага товару | 35 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |