


6 860 ₴
6 850 ₴
Спортивний куточок «Комбі - 3-240» - конструкція, що вкрай необхідна для правильного розвитку Вашої дитини. До складу даного спорткомплексу входить шведська стінка з турніком комбі, а також різноманітне навісне обладнання – гімнастична трапеція, кільця, канат, мотузкові сходи і дошка для преса. Такий дає дитині можливість регулярно займатися спортом в домашніх умовах. Виготовлена модель з високоякісних матеріалів, безпечних і дуже міцних. Купити спортивний куточок «Комбі - 3-240» на сьогоднішній день можна по абсолютно доступній ціні.
| Висота | 240 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 65 см |
| Необхідна висота приміщення | - 2,60 - 3.0 м |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на куточок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 27 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |