
7 830 ₴
7 820 ₴
Спортивний куточок «Барбі 3-220» - яскравий і барвистий дитячий спорткомплекс, який зможе стати просто ідеальним подарунком для жвавої активної дівчата. Спортивний куточок «Барбі 3-220» є дуже гарною і оригінальною моделлю в своєму колірному рішенні, крім того він надзвичайно зручний і багатофункціональний для занять різноманітними фізичними вправами прямо в домашніх умовах. Купуючи цю модель, ви з перших кроків вашого малятка зможете прищеплювати їй любов до спорту, приділяти особливу увагу її здорового способу життя, направляти свою енергію в правильне русло. Оснащений куточок трапецією, , мотузяною драбиною, канатом, гіркою, знімним турником і шведською стінкою.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 65 см |
| Необхідна висота приміщення | - 2,45 - 2,85 м |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на куточок | 80 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 27 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |