

7 510 ₴
7 500 ₴
Спортивний куточок «Горіх 3-220» - універсальний , неймовірно зручний, міцний і привабливий. Відрізняється дана модель своєю багатофункціональністю, своїми можливостями. Тут дитина зможе насолодитися безліччю різноманітних ігор та фізичних вправ, використовуючи мотузкові сходи, канат, гімнастичні кільця, трапецію, дошку для преса і спини, шведську стінку. Всі елементи спортивного куточка «Горіх 3-220» відмінно відшліфовані і покриті декількома шарами безпечного лаку з відсутнім неприємним запахом, а спорткомплексу, всі видимі гвинти закриті надійними заглушками, що забезпечує маляті повну безпеку, захищає його від можливих дрібних пошкоджень.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 65 см |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 19 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |