

7 830 ₴
7 820 ₴
Дитячий спортивний куточок «Юнга 3-220» — модель, що містить головні спортивні елементи, як-от шведська стінка, гімнастичні кільця, дошка для преса, мотузкові сходи та канат.
Лазая по цієї конструкції, Ваш малюк чудово масажуватиме стопи своїх ніжок, тому зможе уникнути й плоскостопості, якому, на жаль, на сьогодні схильні багато дітей.
Займаючись на цій конструкції, Ваша дитина також зможе тренувати м'язи плечового пояса та рук, стане більш спритною, витривалою і сильною. Магазин sportbaby.ua пропонує придбати куточок «Юнга 3-220» за абсолютно доступною ціною.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Перекладины | Бук |
| Виступ турніка вперед | 65 см |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Тип кріплення | до стіни |
| Вага товару | 27 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |