-1%4 160 ₴
4 118,40 ₴
Шведська стінка з турником «Kinder 1-220» - ідеальна модель для дітей молодшого віку, відрізняється досить невеликою висотою – всього лише 210 сантиметрів. Стінка є дуже міцною моделлю, незважаючи на те, що і є виробом, призначеним для дітей обмеженою вікової категорії. з турником «Kinder 1-220» дозволяє Вашому малюку виконувати найрізноманітніші фізичні вправи, а такий додатковий спортивний елемент даної моделі, як турнік, робить ще більш функціональною. Цю стінку можна встановити навіть в досить маленькій кімнаті. тому не варто переживати про те, що вона буде тіснити Вашої дитини.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 65 см |
| Допустимі навантаження на куточок | 130 кг |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 20 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |