

2 640 ₴
2 630 ₴
Шведська стінка сосна-бук висота 220 см Проста полегшена модель для виконання різних вправ. Ця шведська стінка є оптимальним варіантом для дитячих кімнат невеликих габаритів, оскільки вона не займе багато місця, на відміну від громіздких спортивних комплексів.
В основі шведської стінки лежать натуральні матеріали, що відповідають усім екологічним нормам. Стійка виготовлена із сосни, перекладини з бука. Такий «дует» гарантує надійність і міцність стінки навіть після тривалого терміну експлуатації.
Шведська стінка для дітей становить 220 см заввишки, що дає змогу без особливих проблем встановити її в будинках із традиційною висотою стель — 2,5 метра. Усі деталі конструкції стінки покриті декількома шарами міцного лаку, який унеможливлює зношування стінки з утворенням шорсткових поверхонь на перекладинах або основі.
Дитяча шведська стінка вирізняється високою міцністю, тому на ній можуть виконувати вправи не тільки діти, а й дорослі. Встановлення стінки не забере багато часу, що потішить будь-яких батьків. Купити шведську стінку цієї моделі можна в нашому магазині, за прийнятною вартістю.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Перекладины | Бук |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 130 кг |
| Тип кріплення | до стіни |
| Вага товару | 15 кг |
| файли | Array |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |