



105 610 ₴
У сучасному світі дуже важливо грамотно облаштовувати громадські зони відпочинку, які будуть не тільки комфортні для тих, хто їх використовує, але і дозволять зберегти навколишнє нас природу.
І звичайно ж, у наш час, дизайн виробу відіграє не останню роль.
Ця альтанка стане прекрасним доповнення будь-якого парку, скверу, дитячого садка або іншого місця громадського користування!
Захистить від виснажливої спеки і сонця.
За рахунок того, що у нас своє виробництво, ми можемо втілювати в реальність будь-яку Вашу задумку.
— Размер: 4 × 2 × 2,6 м
— Тип: беседка с лавками
— Материалы: металл, дерево, фанера
— Назначение: общественные пространства
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Закрита альтанка |
| Виробник | Kidigo |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 5.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надясенева довжина | 7.0 мм |
| Висота ясен | 4.0 мм |