-7%






2 990 ₴
2 770 ₴
✔ УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. Озонатор 101 преміум здатний озонувати воду для вживання в їжу і прийняття ванн, наситити повітря корисним озоном, очистити та дезінфікувати продукти харчування й речі озоном.
✔ ВЕЛИКА ПРОДУКТИВНІСТЬ. Унікальна продуктивність приладу в своєму класі - 500 мг / год.
✔ ВЕЛИКА ПЛОЩА ДІЇ. Цей прилад підійде як для невеликої квартири, так і для дому! Адже корисна площа дії становить 50-70 кв.м!
Озонатор води і повітря "Premium-101" здатний провести повну дезінфекцію в будинку, вбити всі відомі віруси і грибки, усунути неприємні запахи та навіть зробити продукти харчування більш безпечними для здоров'я. Прилад має гарний і компактний зовнішній вигляд, здатний гармоніювати в будь-якому дизайні квартири або будинку. Універсальний прилад, який здатний робити відразу кілька неймовірно корисних функцій:
Ця функція дозволяє наситити повітря в кімнаті активним киснем (озоном). Саме завдяки йому відбувається знищення в приміщенні тютюнового диму, продуктів горіння, грибків, цвілі, бактерій та інших органічних речовин. Також озон дуже добре очищає повітря від неприємних запахів, шкідливих газів, випарів лаків та інших хімікатів. Тепер несвіже повітря у ванній, туалеті, холодильнику, лазні або коморі стане чистим, корисним і безпечним.
Прилад також має функцію озонування води в будинку, за допомогою якої проводиться моментальне її знезараження. Після такої процедури підвищується прозорість води, усувається присмак і збільшується вміст кисню в ній. Озонована вода дезінфікує дитячі іграшки, зубні щітки, інструменти, розкладає різні органічні домішки, відбілювачі. Така вода дуже корисна для організму людини, тому фахівці рекомендують насичувати її озоном перед прийомом ванни.
За допомогою озонатора "Premium-101" проводиться обробка продуктів харчування, що дозволяє продовжити термін їх зберігання. Озон виробляє дезінфекцію, вбиваючи бактерії на поверхні продуктів і прибираючи пестициди, нітрати і агрохімікати. Птицю і м'ясо апарат очистить за 10-20 хвилин. Озонатор-101 здатний прибрати запах риби при її митті на кухні. Після озонування смак і аромат продуктів позитивно змінюється.
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor 101 |
| Область застосування | обробка води, обробка продуктів харчування, обробка приладдя, обробка повітря |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна продуктивність | 0.5 г/год |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 70 мм |