-7%






1 590 ₴
1 480 ₴
Унікальний прилад нового покоління - 7 років роботи без втрати потужності Гарантована робота озонатора протягом семи років з продуктивністю 400 мг / год. Компактний і тихий озонатор наситить повітря в приміщенні озоном, простерилизуйте воду і продукти харчування.
Універсальний озонатор "Long Life-101" не тільки зробить повітря свіжим, але так само усуне всі неприємні запахи в будинку - тютюновий дим, і запахи від домашніх тварин. Він так само розщеплює дрібні частинки пилу, знезаражує приміщення. Озонатор незамінний в періоди активності вірусних захворювань для підвищення імунітету і знищення вірусів.
Очищення та дезінфекція повітря в приміщенні: всього за 20 хвилин роботи озонатор зробить повітря свіжим, чистим і наситить його озоном. Озонування повітря насичують його киснем, розщеплює шкідливі домішки, видаляє неприємні запахи і пил. Перебування в такому приміщенні нормалізує тиск, сприяє зміцненню імунітету і покращує сон. Озонування ― це не тільки відмінний спосіб очистити повітря по всьому будинку, але так само профілактика вірусних захворювань і усунення неприємних запахів. Озонатор Long - life 101 можна використовувати в будь-якій кімнаті, а так само у ванній і туалеті для боротьби з грибком, цвіллю і запахом домашніх тварин.
Озонатор так само відмінно справляється з очисткою і дезінфекцією води і продуктів харчування. Використовуйте прилад для видалення з овочів і фруктів шкідливих домішок, таких як пестициди і нітрати.
Озонування води і продуктівДезинфицированную озоном воду можна не тільки використовувати для щоденного вмивання, але так само поливати її домашні рослини. Насичену киснем воду після процедури озонування можна пити - це корисно для шлунково-кишкового тракту.
Озонатор можна використовувати для очищення білизни, взуття і різних предметів побуту. Озон позбавить ваші черевики від неприємного запаху, усуває затхлий запах рушників та постільної білизни, а також, що важливіше за все, знищить всі шкідливі бактерії і мікроорганізми.
Озонатор позбавить будинок від інтенсивних хімічних запахів, які виділяють оздоблювальні матеріалів та нові меблі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor 101 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 168x168x57 мм |
| Час роботи | 0-30 хв |
| Вага нетто | 0,6кг |
| Вихід озонового шару | 400 мг/ч |