



18 000 ₴

Озонатор дуже зручний і простий у використанні. Генератор оснащений електронним таймером, який можна запрограмувати на тиждень. Одна із головних переваг цього озонатору - стабільна продуктивність, концентрація озону не знижується. Незважаючи на свою потужність, озонатор використовує невелику кількість електроенергії.
✔ Кислотність води залишається незмінною, вона не подразнює шкіру і очі, не сушить волосся;
✔ Озонована вода більш приваблива і чиста;
✔ Після озонування не залишається нальоту в трубах та басейні;
✔ Немає ніяких побічних ефектів і алергічних реакцій;
✔ Немає неприємного запаху (як після хлорування).
Озонатор D-10G-М розрахований для дезінфекції приміщень і басейнів, тому його сміливо використовують в промислових цехах і на виробництві.

Озонова дезінфекція вентиляції та кондиціонування повітря запобігає поширенню хвороб та вірусів, а також грибків, цвілі і пилових кліщів. Озон безпосередньо взаємодіє з бактеріями, вірусами, руйнуючи макромолекулярні полімери, такі як ДНК, РНК, білки, ліпіди і полісахариди, що в свою чергу впливає на метаболізм вірусу і він не розмножується, як результат - повне його зникнення.

Озонатор D-10G-М справляється з їдкими запахами органічного та хімічного походження, що важко виводяться: затхлість, запах цигарок, поту, запах тварин, фарб, або клею, лаку, трупний запах, дим, або чад після пожежі.
O3 миттєво та ефективно розкладає в повітрі шкідливі речовини, зокремаформальдегід та бензол, що виділяється синтетичними матерілами матеріалами та меблями.
В результаті окислення атомів, молекули озону перетворюються в чистий кисень, саме тому озонування залишається всесвітньо визнаним екологічно чистим способом для дезифекції приміщення. Кисень позитивно впрливає на стан організму, підвищується продуктивність та концентрація.

| Продуктивність | 10г/год |
|---|---|
| Площа обслуговування | 200 м² |
| Живлення | 220v |
| Потужність, Вт | 140.0 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Озонатор D-10G-М, силіконова трубка 3м, дифузний камінь (2 шт.), Інструкція |
| Габарити | 320 × 250 × 520 мм |
| Вага, кг | 9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor 101 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 520 |
| Довжина | 250 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 37 град. |
| Метод освіти озону | Коронний розряд |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Швидкодія озонового шару | 10 г/час |
| Система охолодження | Повітряна |
| Частота струму | 50 |