-5%


18 499 ₴
17 499 ₴
Бензинова газонокосарка AL-KO Classic 4.62 P-A
| Вид техніки | Газонокосарка |
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Потужність двигуна газонокосарки | Бензиновый, 2,6 к.с. |
| Робоча ширина газонокосарки | 46 см |
| Висота стрижки газону | 30-75 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Вісь колеса |
| Колеса: передні/задні | 180/205 мм, на шарикопідшипниках |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь |
| Матеріал травосбірника | Пластиковий |
| Ємність травосбірника | 65 л |
| Вага | 28,2 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
Газонокосарка AL-KO Classic 4.62 P-A — класична бензинова модель із потужністю 1900 Вт, має чудову потужність і ефективність. Газонокосарка призначена для косіння невеликих газонів і присадибних ділянок площею до 1100 м2. Інструмент обладнаний системою QSS, , яка забезпечує швидкий і легкий запуск двигуна.
Максимальна ширина косіння становить 460 мм. Після косіння трава потрапляє в великий травозбірний контейнер місткістю 65 літрів, рівень заповненості якого легко контролюється за допомогою спеціального індикатора. Висота зрізу трави легко регулюється в 7 положеннях — від 30 до 75 мм.
Газонокосарка AL-KO Classic 4.62 SP-A є самохідною — переміщення відбувається завдяки великим широким колесам із кулькопідшипниками. Підшипники надійно захищені від потрапляння пилу, води та бруду. Положення ручки легко регулюється для комфортної роботи з газонокосаркою. Її складана конструкція робить транспортування і зберігання набагато легшими та зручнішими.
Комплект постачання:
Переваги моделі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |