-5%

6 540 ₴
6 213 ₴
Крісло-коляска SYIV100-RLD-D03
Крісло-коляска SYIV100-RLD-D03 - відмінний варіант недорогої моделі. Може керуватися як асистентом, так і пацієнтом, так як на колесах є зручні обідки з ергономічними виїмками.
Зручні алюмінієві підніжки з відкидними платформами забезпечують можливість легкої посадки пацієнта.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | SYIV100-RLD-D03 |
| Тип | Механічна інвалідна коляска |
| Матеріал каркаса | Сталь / алюміній (залежно від комплектації) |
| Вага нетто | 13,1 кг |
| Вага брутто | 15,25 кг |
| Розмір (розкладена) | 1000×650×845 мм |
| Розмір (складена) | 910×290×845 мм |
| Сидіння | 450×420×440 мм |
| Передні колеса | 8" поліуретан |
| Задні колеса | 24" гумові |
| Гальма | Ручні + стоянкові |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Матеріал сидіння | Водовідштовхувальна тканина Oxford |
| Колір | Оксфорд |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hebel |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Тип інвалідного візка | Інвалідний візок |