-4%


48 396 ₴
46 460,16 ₴
Візок для транспортування пацієнтів ВМп-9 використовується в медичних установах для транспортування пацієнтів.
Обладнаний гідравлічним механізмом підйому/опускання.
Для зручності використання педалі підйому/опускання ложа розміщені з обох боків візка.
Колеса візка самоорієнтовані. Два колеса (по діагоналі) обладнані гальмівною системою.
—Наявність гідравлічного підйомника дозволяє зберегти нерухомість пацієнта при транспортуванні і значно скоротити час переміщення;
—Ступінчастий підйом голови, кут нахилу головної секції від 0 до 45 °;
—Регулювання висоти здійснюється за допомогою педалей, розташованих по обидва боки візка;
—Візок оснащено захисними бортиками для безпечного транспортування пацієнта. При необхідності бортики опускаються під ложе і не виступають за його межі.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | ВМп-9 |
| Тип | Медична каталка |
| Підйомний механізм | Гідравлічний (Carboni, Італія) |
| Регулювання висоти | 615–1015 мм (огорожі складені) |
| Висота з огорожами | 800–1200 мм |
| Довжина | 2250 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Розмір ложа | 1630 × 580 мм |
| Розмір підголівника | 440 × 580 мм |
| Кут нахилу | 0–30° |
| Колеса | 4 (Ø125 мм, 2 з гальмами) |
| Матеріал | Метал + ДСП + поролон |
| Вага | 70 кг |
| Максимальне навантаження | до 160 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viola |
| Країна виробник | Україна |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти ложа | гідравлічний |
| Бічні огорожі | з двох боків ложа |
| Матеріал каркасу | Метал |