
7 980 ₴
Двосекційна, стаціонарна. Каркас із металевого профільного прокату 25х25х1,8 мм, виконаний з використанням технології гнутих труб з покриттям, здійсненим методом порошкового фарбування в білий або світло-сірий колір.
М'який елемент кушеток виготовлений на основі з ДСП 16мм, поролону 30 мм щільністю 25 кг / м^3 та покрито штучною шкірою.
Головна секція регулюється по висоті за допомогою ступінчастого механізму Rostomat у шести положеннях.
Стандартно кушетка виготовляється із сірою або бежевою оббивкою, можливе її виконання в іншому кольорі на замовлення клієнта.
Серія кушеток оглядових (КМО-1 та КМО-2), від діагностичних кушеток (КМД-4 та КМД-6) відрізняються висотою, яка становить 500 мм до рівня ложа.
Параметр Значение
Размер регулируемой головной части 600*440
Длина, мм 2005
Ширина, мм 600
Высота, мм 500
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 2 |
| Підголовник | Регульований |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Viola |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 26.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина см. | 200.5 |
| Ширина см. | 60 |
| Висота см. | 50 |
| Розмір регульованої головної частини, см | 60*44 |