
9 030 ₴
Опис:
Кушетки є каркасною конструкцією з металевого профілю. На каркасній конструкції закріплена м'яка панель, яка складається з 2-х секцій: підголовника, що регулюється, і лежака. Усі поверхні стійкі до дії розчинів, що дезінфікують.
Кушетки діагностичні призначені для розміщення пацієнтів під час проведення діагностичних маніпуляцій. Підголовник фіксується у будь-якому положенні. Кут підйому 0-80 градусів.
Технічні характеристики:
Довжина: 1960 мм.
Ширина: 610мм.
Висота ложі: 800мм.
Вага: 38кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viola |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | функціональна 2-х секційна |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб регулювання головної секції | механічний |
| Підголовник | Регульований |
| Кількість секцій | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ліжка | 2000 мм |
| Ширина ліжка | 600 мм |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 800 мм |