-5%

61 040 ₴
57 988 ₴
Електричне 4-х секційне ліжко призначене для використання в медичних закладах (зокрема в реанімаційних відділеннях та палатах інтенсивної терапії).
Завдяки своїм функціям, ліжко забезпечує комфорт для пацієнта та полегшує умови праці обслуговуючого медичного персоналу.
Ліжко лікарняне має управління з електричним приводом, що дозволяє плавно та безшумно змінювати нахил секції для спини, проміжної (колінної) секції та секції для ніг.
Рама ліжка виготовлена зі сталі, що гарантує високу міцність і надійність в процесі експлуатації.
Ложе ліжка 4-х секційне виготовлено зі сталі, зміна положень секцій дозволяє пацієнту знаходитись в максимально зручному і фізіологічно більш вигідному положенні.
Всі металеві деталі ліжка пофарбовані порошковою фарбою стійкі до впливу миючих засобів.
Торцеві огорожі з фіксаторами легко знімаються і встановлюються, а бокові огорожі складаються, що полегшує доступ до пацієнта з будь-якої сторони.
Бокові огорожі виготовлено з алюмінію.
З боків торцевих огорож установлені бампери, які захищають раму ліжка від пошкоджень.
На рамі ліжка розташовано два отвори для встановлення штативу для крапельниць.
На торцевій огорожі, яка встановлена зі сторони ніг, є пластиковий прозорий карман для інформаційної картки пацієнта.
Ліжко комплектується чотирма колесами діаметром 12.5 см., які забезпечують плавне переміщення ліжка. В разі необхідності колеса можна зняти.
Всі чотири колеса мають блокувальний пристрій, що унеможливлює небажане переміщення ліжка, коли воно знаходиться на опорах з колесами.
Ліжко виготовлено з сучасних, легких і міцних матеріалів, має антибактеріальне покриття.
Всі елементи ліжка мають високу міцність, стійкі до обробки дезінфікуючими засобами.
Особливості:
1. Вертикальне регулювання ліжка від 450 до 750 мм по рівню підлоги, для зручності роботи медичного персоналу.
2. Каркас ліжка виготовлено з міцних металевих профільних труб, що гарантує стійкість до деформації та надійність конструкції.
3. Головне та ножне бильця виготовлені з ABS пластику.
4. Високоякісні електричні двигуни (Jiecang).
5. Бокові складні алюмінієві бортики, для безпеки пацієнта.
6. 5-дюймові безшумні колеса з блокуванням, що робить ліжко більш стабільним.
7.Керування ліжком – дротовий пульт.
Характеристики
| Параметр | Значення |
|---|
| Розмір усього ліжка (Д × Ш × В) | 2080 × 960 × (450–750) мм |
| Розмір ложа (Д × Ш) | 1995 × 900 мм |
| Вантажопідйомність | до 250 кг |
| Підйом спини | 0–75° |
| Підйом ніг | 0–35° |
| Розмір упаковки | 203 × 93 × 42 см |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віола |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Вікова група | Для дорослих |