



9 475 ₴
Високоякісні малошумні електричні аспіратори нового покоління Folee, виготовленні з використанням безмасляного поршневого насосу.
| Тип | поршневий насос |
| Джерело живлення | AC220V±22V/110V±11V, 50Hz/60Hz±1Hz |
| Кінцеве значення негативного тиску | ≥0,09 МПа |
| Вхідна потужність | 150VA+15% |
| Обсяг регулювання негативного тиску | 0,02 МПа ~ кінцеве значення негативного тиску |
| Швидкість перекачування | ≥20 л/хв |
| Резервуар | ≥2500 мл/шт, 2 шт. у всмоктувальному пристрої |
| Шум | ≤60 дБ(A) |
| Розмір | 380*312*480 мм |
| Вага | 16 кг |