-33%




31 170 ₴
20 840 ₴
Горизонтальний дровокол Zipper ZI-HS7TU з компактною і стійкою конструкцією - це ефективне і надзвичайно зручне обладнання для розколювання колод діаметром до 25 см і довжиною до 52 см. Ергономічний дизайн забезпечує легке завантаження і розвантаження, що дозволяє ефективно працювати з дровоколом без сторонньої допомоги. Завдяки відсутності шкідливих викидів пристрій можна використовувати у закритому приміщенні. Працює від стандартної мережі 230 В.
Розколювання здійснюється за допомогою гідравлічної системи, сила тиску становить 7 тонн. Швидкість розколювання - 30,8 мм/с. Для запобігання випаданню колод дровокол оснащений захисними бортами. Опора з розширеною основою унеможливлює перекидання дровокола, а виготовлення з надзвичайно міцного металу з антикорозійним покриттям гарантує тривалий термін служби і високу надійність пристрою. На нашому сайті ви можете такий дровокол для дому купити за вигідною ціною і з гарантією 12 місяців.
Для кращого ознайомлення з особливостями дровоколів перегляньте відповіді на часті запитання.
За типом живлення дровоколи є електричні, бензинові та ручні. За типом конструкції вони поділяються на вертикальні та горизонтальні. За типом розколювання - на гідравлічні та рейкові.
Гідравлічні дровоколи здійснюють розколювання за допомогою гідроциліндра, а рейкові - за рахунок зубчасто-рейкового механізму, який запускається двигуном або фізичним впливом оператора. Гідравлічні дровоколи мають вищу силу тиску і більш плавний хід, тому краще підходять для складних завдань і великих обсягів робіт.
При виборі дровокола враховуйте:
Зусилля визначає здатність дровокола розколювати різні породи деревини:
Правила догляду за дровоколом такі:
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Габарити упаковки | 915х840х1495 мм |
| Швидкість подавання | 3,08 см/с |
| Вага нетто/брутто | 65,10/73,30 кг |
| Рівень звукової потужності | 89,8 дБ |
| Розміри встановлення | 1160х425х610 мм |
| Тиск у гідравлічній системі | 24,2 МПа |
| Діаметр колоди | 50 – 250 мм |
| Швидкість повернення | 5,29 см/с |
| Довжина колоди | 200-520 мм |
| Об'єм гідравлічної змазки | 3,5 л |
| Зусилля розщеплення | 7 т |
| Основні | |
| Виробник | Zipper |