






28 670 ₴
МАШИНА ДЛЯ ЗНЯТТЯ ПІР'Я Zipper ZI-GRM400
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Машина для зняття пера Zipper ZI-GRM400 - це спеціальний апарат, призначений для якісного видалення пір'я і бруду з шкіри птиці різних видів (перепілок і малих домашніх курей).
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Zipper ZI-GRM400 успішно використовується на птахофермах, підприємствах з обробки птиці.
ПЕРЕВАГИ ZI-GRM400:
Чому Zipper?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Час общипування | 15-20 секунд |
| Габарити в зібраному стані | 0,71x0,51x0,78 м |
| Габарити упаковки | 465x465x450 мм |
| Кількість бітних пальців | 114 шт. |
| Потужність двигуна | 0,55 кВт S2 |
| Напруга | 230 В |
| Оберти двигуна | 250 м/хв |
| Робочий діаметр вала | 285 мм |
| Розмір барабана (висота/діаметр/відкриття ø) | 350/400/285 мм |