-24%



2 395 ₴
1 820,20 ₴
Автоматичний тонометр з функціями і дизайном від Казуо Кавасакі - дизайнера компанії Apple. Тонометр NISSEI WSK-1011 - успішно пройшов клінічні випробування точності і рекомендований для використання в лікарнях і медичних установах. Також цей прилад відповідає всім вимогам міжнародних сертифікатів якості ISO9001, ISO14001, ISO13485, TUV. Тонометр WSK-1011 демонструє високу точність вимірювання, він рекомендорван для використання в медичних установах Європи.
Особливості NISSEI WS-1011
Схвалено Європейським Товариством гіпертонії

Технічні характеристики
Виробник Nissei
Тип Тонометр на зап'ястя
Додаткові функції
Визначення аритмії, Дата і час, Усереднення результатів АТ, Чохол/сумочка для зберігання, Пам'ять для 2-х користувачів, Пам'ять, Індикатор руху під час вимірювання, Звукове сповіщення
Країна виробник Індонезія
Країна реєстрації бренду Японія
Пам'ять, осередок 2 х 60
живлення 2 батареї ААА
Діапазон вимірювання тиску, мм рт ст 0-300
Діапазон вимірювання пульсу, ударів за хвилину 40-160
Розміри, см 7 х 7 х 2,7
Розмір манжети, см 12,5-22,5
Вага, г 116
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissei |
| Країна виробник | Японія |
| Тип тонометра | Зап'ястний |
| Розмір манжети | 12,5-22,5 (см) |
| Максимальний діапазон вимірювання | 300 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 160 уд/хв |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Індикатор руху | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 60 |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |