-10%








1 950 ₴
1 750 ₴
Автоматичний тонометр на зап'ясті Nissei WS-C2:
Характеристики автоматичного тонометра на зап'ясті Nissei WS-C2:
Купити в Україні автоматичний тонометр на зап'ястя Nissei WS-C2 з гарантією якості та за доступною ціною:
Для зручного та швидкого придбання тонометрів - звертайтесь на сайт нашого інтернет-магазину "MEDMAG". Для цього просто залиште заявку або замовте зворотний дзвінок на нашому сайті. Кваліфікований спеціаліст оперативно зв'яжеться з Вами, розповість про товар, про ціни, знижки та акції, про способи оплати та отримання. Ми негайно відправимо Ваше замовлення до будь-якого населеного пункту України. Також продукція для здоров'я та краси у широкому асортименті представлена у нашому спеціалізованому магазині. Києвом - самовивіз з магазину та кур'єрська (адресна) доставка.
| Характеристики | |
| Індикатор аритмії | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Виробник | Nissei (Японія) |
| Графічний індикатор АТ | Так |
| Дата і час | Так |
| Дорожній футляр | Так |
| Розмір манжети (см) | 12.5-22.5 |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип тонометра | Зап'ястковий |
| Гарантійний термін (міс) | 60 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissei |
| Країна виробник | Японія |
| Тип тонометра | Зап'ястний |
| Розмір манжети | 12,5-22,5 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 300 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 30 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 60 |