

7 960 ₴
7 950 ₴
Придбання спортивного куточка «Sport 3-240» є чудовий спосіб привчити вашу дитину до регулярних занять спортом. Завдяки постійним фізичним навантаженням малюк зможе як слід зміцнити своє здоров'я, розвинути спритність, гнучкість, силу і витривалість, зміцнити м'язи рук, ніг і преса. Крім того, дозволить дитині проводити свій вільний час не тільки з користю, але і з інтересом. Встановивши в кімнаті Вашого чада дане обладнання, Ви дасте йому можливість тренуватися на шведській стінці, гімнастичних кільцях, канаті, мотузяній драбині і знімному турніку. Крім того малюк зможе качати прес на спеціальній міцній дошці.
| Висота | 240 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 65 см |
| Необхідна висота приміщення | - 2,60 - 3.0 м |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на куточок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 27 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |