



6 600 ₴
6 590 ₴
Спортивний куточок "Комбі - 3-220" – високоякісна спортивна модель, виконана за найсучаснішими технологіями з міцного деревного масиву. Всі елементи цього спорткомплексу відрізняються ретельною обробкою і безпечним покриттям лаком, до складу якого входять виключно нешкідливі речовини. Дана конструкція є дуже надійною, вона здатна витримувати досить високі навантаження. Модель складається з з турніком комбі, каната, гімнастичних кілець, мотузяної драбини, гімнастичної трапеції і дошки для преса. Купити сучасний спортивний куточок "Комбі - 3-220" можна сьогодні за досить привабливою ціною.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 75 см |
| Необхідна висота приміщення | - 2,45 - 2,85 м |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на куточок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 27 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник |
SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |