


8 420 ₴
8 410 ₴
Спортивний куточок «Барбі 3-240» - відмінна модель для маленьких непосидючих принцес. Цей куточок відрізняється яскравим рожевим кольором свого заснування (шведської стінки) і різнокольоровими її поперечинами, а також фарбують в тон їм яскравими фарбами додатковими снарядами – знімним турником, без особливих зусиль переміщається з місця на місце, надійної гіркою, міцним канатом і мотузяною драбиною. Кольорове покриття всіх спортивних елементів є абсолютно безпечним для здоров'я малюків, не має неприємного запаху, а також стійке до вологи та світла.
| Висота | 240 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 75 см |
| Необхідна висота приміщення | - 2,60 - 3.0 м |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на куточок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 27 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |