


7 830 ₴
7 820 ₴
«Карусель 3-220» - відмінна модель для малюків, які віддають перевагу активне проведення часу. Наш Інтернет-магазин sportbaby.ua пропонує Вам придбати дану модель, виконану з натуральних матеріалів – сосни та бука, що, само собою, що забезпечує високу надійність і міцність цього спорткомплексу.
Цей куточок включає в себе саме різноманітне спортивне обладнання – гімнастичні кільця, канат, мотузкові сходи, трапецію і дошку для преса. Служать ці спортивні елементи для виконання самих елементарних фізичних вправ, спрямованих на розвиток координації в моториці і просторі.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 65 см |
| Необхідна висота приміщення | - 2,45 - 2,85 м |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на куточок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 27 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |