


5 350 ₴
5 340 ₴
Спортивний куточок «Веселка 2-240» дає можливість батькам красиво і цікаво оформити кімнату свого чада, крім того, модель принесе здоров'ю дитини неймовірну користь. Такий домашній міні-спортзал дозволяє Вашому малюку одночасно розвиватися, гратися і відпочивати. «Веселка 2-240» абсолютно незначна, а ось ефект, одержуваний Вашою дитиною після установки даного придбання, просто карколомний. Шведська стінка з турніком, мотузяною драбиною, гімнастичними кільцями, трапецією і канатом чудово розвивають м'язи малюка, допомагають їй рости спритним, сильним, здоровим і цілеспрямованим.
| Висота | 240 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 65 см |
| Необхідна висота приміщення | - 2,60 - 3.0 м |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на куточок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 20 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Синій |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |