

8 420 ₴
8 410 ₴
Спортивний куточок «Юнга 3-240» – повноцінний спортивний комплекс для занять і тренувань всіх членів сім'ї.
Його переваги перед іншими подібними моделями очевидна. По-перше, він дуже компактний і займе мінімум місця у вашому будинку.
По-друге, він виконаний на основі класичної шведської стінки і оснащений універсальним навісним обладнанням, завдяки чому допоможе розвинути координацію рухів, укріпити різні групи м'язів, виробити правильну поставу, розвинути гнучкість, спритність і моторику рук і ніг.
По-третє, він оснащений дитячим знімним турником, який дозволяє займатися на ньому самим маленьким спортсменам без будь-яких побоювань. А наявність додаткового упору у основного турніка робить його більш надійним і дозволяє займатися не тільки дітям, але і дорослим.
Крім того, в його комплектацію входить дошка для преса, що напевно оцінять дорослі члени сім'ї.
Додатковою перевагою даної моделі є її висота – 240 см і, звичайно, дизайн. Завдяки яскравому сонячному забарвленні «Юнга 3-240» стане прикрасою інтер'єру дитячої кімнати і запорукою відмінного настрою всієї родини.
Вікова категорія
Спортивний куточок «Юнга 3-240» не має вікових обмежень. Він підходить для тренувань і спортивних занять і дітям від двох років та дорослим.
Відповідність ГОСТу
Це виріб розроблено і виконано у відповідності з європейськими стандартами і вимогами Госту провідними фахівцями «SportBaby» на власному виробництві компанії.
Спортивний куточок «Юнга 3-240» успішно пройшов всі необхідні випробування і відповідає високим вимогам міжнародної сертифікації СЕ і TUV.
Допустимі навантаження
Максимальні навантаження на спортивний куточок «Юнга 3-240» складають 120 кілограм, а на його навісне обладнання – 80 кілограм.
Використовувані матеріали
Спортивний куточок «Юнга 3-240» виготовлений з натурального дерева твердих порід – бука та сосни, вирощених в екологічно чистих областях України.
Ретельний контроль на всіх етапах виробництва, що включають сушку, обробку та шліфування дерева гарантує високу якість і надійність виробу.
А його додатковий захист і довговічність забезпечує покриття високоякісної сертифікованої фарбою, яка надовго надає йому барвистий і привабливий вигляд.
Комплектація спортивного куточка
В комплектацію спортивного куточка «Юнга 3-240» входять:
шведська стінка;
турнік з додатковим упором;
дитячий знімний турнік;
дошка для преса;
мотузкові сходи;
канат;
кільця;
трапеція;
кріпильні елементи.
Дана модель кріпиться безпосередньо до стіни.
Під час занять і спортивних ігор дітей, для забезпечення їх безпеки, рекомендуємо використовувати гімнастичний мат.
Транспортування
При самовивезенні спортивного куточка «Юнга 3-240» радимо врахувати його довжину (240 см) і передбачити замовлення відповідного транспорту.
Для захисту виробу від пошкоджень під час транспортування, всі деталі ретельно упаковані в гофрокартон.
| Высота | 240 см |
| Ширина | 80 см |
| Материал | Сосна |
| Перекладины | Бук |
| Выступ турника вперед | 65 см |
| Допустимые нагрузки на спортуголок | 120 кг |
| Гимнастические кольца | Пластик |
| Вид крепления | к стене |
| Вес товара | 30 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Жовтий |
| Довжина гірки | 150 см |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |