

3 520 ₴
3 510 ₴
Шведська стінка з турником - «Sport 1-220» - українська модель, що рекомендується для активних жвавих малюків. Дане пристосування володіє високими характеристиками міцності, тому вона витримує досить високі навантаження, навіть якщо вправи виконують підлітки або дорослі члени сім'ї. Відрізняється з турником «Sport 1-220» своєю доступною ціною, а також величезною функціональністю, так як наявність досить міцного і надійного турніка дає можливість виконувати на ньому не тільки підтягування, але й інші різноманітні гімнастичні вправи.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Виступ турніка вперед | 65 см |
| Допустимі навантаження на куточок | 120 кг |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вага товару | 20 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |