




29 360 ₴
29 350 ₴
Характеристики Детский игровой комплекс Babyland-28
| Высота | 210 см |
| Ширина | 75 см |
| Длинна | 186,5 см |
| Вес товара | 88 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Цвет | Натуральне дерево |
| Довжина гірки | 1.8 метра |
| Виробник | SportBaby |
Збірка ігрового комплексу може здійснюватися самостійно, до кожної моделі додається детальна інструкція по збірці.
Комплектація Дитячий ігровий комплекс Babyland-28
Можливо виготовлення за індивідуальними розмірами і в різній комплектації і колірній гамі. Виробник залишає за собою право вносити в конструкцію зміни, які не погіршують експлуатаційні характеристики виробу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Розміщення | На вулиці |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність кришки | Так |
| Стан | Новий |