-1%25 899 ₴
25 640,01 ₴
Ліжко для лежачого хворого КФМ-4nb-e1 медичне функціональне 4-секційне з електроприводом ТМ ОМЕГА
Призначена для використання в лікувальних закладах, медичних стаціонарах, а також у домашніх умовах. Ліжко слугує для розміщення на ній хворих із різними захворюваннями, а також травмованих хворих і розроблена з урахуванням вимог, що пред'являються до розміщення пацієнтів із важкими захворюваннями нервово-судинної та серцево-судинної системи, а також є оптимальним вибором для травмованих хворих.
Основою ліжка є ложе, виготовлене як рамна конструкція з однією стаціонарною секцією й трьома функціональними секціями, підіймання й опускання яких здійснюється за допомогою електропривода з керуванням від пульта.
Рама виготовлена з товстостінної профільної сталевої труби перерізом 20х40 і сталевої зварної сітки діаметром 4 мм з коміркою 50х50 мм.
Сітчаста металева основа забезпечує максимальну вентиляцію під матрацного простору.
Каркас ложа та бічні частини рухомої головної секції забезпечені обмежувачами, що виключають зміщення матраца в процесі експлуатації.
На бічних частинах ложа розташовані чотири спеціальні кронштейни Omega для встановлення додаткового обладнання (столик надліжковий, штатив для тривалих вливань і ін.).
На нижній частині боковин зроблені кріплення для підвішування мішків приліжкових сечоприймачів.
Усі металеві елементи конструкції пофарбовані порошково-полімерною фарбою білого кольору, стійкою до оброблення всіма можливими видами дезінфікувальних засобів і має високу зносостійкість.
Всі металеві частини виробів перед покриттям проходять хімічну підготовку (фосфатація), що робить покриття виробу стійкішим до корозії та довговічнішим в експлуатації.
Можливе забарвлення конструкції фарбою будь-якого кольору, за узгодженням із Заказчиком.
Усі матеріали, використані у виробництві Виробу, сертифіковані належним способом для застосування в медичній практиці.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри ліжка: 2100 х 840 х 920 мм
Розміри ложа: 2000 х 900 мм
Висота ложа від підлоги (без матраца) — 450 мм;
Кут підіймання головної секції від 0 до 70 |
Кут підіймання ножної секції — від 0 до 45 |.
Сітка, яка використовується у виробництві ложа — електрозварна діаметр 4 мм із коміркою 50 х 50 мм.
Максимальне навантаження — 130 кг.
Маса, не більш ніж 50 кг.
Ліжко постачається Заказчику в розібраному вигляді. Можливе виготовлення суцільнозварної конструкції.
Додатково можуть бути замовлені:
Розкладна бічна алюмінієва огорожа (2 шт.) Бок-1
Матрац медичний ММФ 4
Тримач корабля ДСК із кріпленням до ліжка
Столик медичний СН-1 надліжковий для ноутбука та приймання їжі
Штатив медичний ШДВк із кріпленням до ліжка
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Габарити ліжка | 2100×840×920 мм |
| Розміри ложа | 2000 × 900 мм |
| Висота ложа від підлоги (без матраца) | 450 мм |
| Кут підіймання головної секції | 0° – 70° |
| Кут підіймання ножної секції | 0° – 45° |
| Тип основи | Зварна сітка 4 мм, комірка 50×50 мм |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Маса | до 50 кг |
| Постачання | у розібраному вигляді (можлива суцільнозварна конструкція) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Тип управління | Електричне |
| Колір | Білий |