

3 390 ₴
Тутор колінного суглоба використовується як зручна альтернатива гіпсовій пов'язці після травм і операцій на колінному суглобі. Ортез не має шарнірів, щоб задавати амплітуду рухів, він забезпечує надійну іммобілізацію та колінного суглоба.
Тутор виконаний з тришарового матеріалу: внутрішній матеріал - бавовна, яка не подразнює шкіру та не викликає алергічних реакцій; внутрішній шар – піна, що добре пропускає повітря і поглинає зайву вологу; зовні – зносостійкий матеріал велюр. Таке поєднання матеріалів забезпечує комфорт навіть за тривалого використання. А спеціальні силіконові вставки попереджають зісковзування ортеза з ноги.
Для повної іммобілізації колінного суглоба тутор має чотири металеві шини: дві бічні та дві задні. Задні шини трохи зігнуті (для фіксації коліна у правильному фізіологічному положенні).
Трикомпонентна система регулювання посадки дозволяє адаптувати ортез до будь-яких особливостей користувача.
На внутрішньому компоненті є спеціальні ремені, які допомагають фіксувати конструкцію на нозі та забезпечують правильне положення, поки інші ремені не закриті. Міцні ремені у верхній та нижній частині допомагають надійно закріпити тутор.
ОСОБЛИВОСТІ:
ЕФЕКТ:
ПРИЗНАЧЕННЯ:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orliman |
| Матеріал | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії | Іммобілізуючий |
| Рознімні моделі | Да |
| Силіконове кільце | Немає |
| Ступінь фіксації | Жорсткі |
| Шарніри | Немає |