




65 999 ₴
Ліжко складається з чотирьох регульованих електроприводом секцій відповідних верхньої та нижньої частини спини.
Медичне ліжко София на колесах із трьома електромоторами, ложе з дерев'яних ла-металів. Надліжкова трапеція й поручні в комплекті. За допомогою пульта можна регулювати кут нахилу головної та ножної секції ліжка,
змінювати висоту головної та ножної спинки, регулювати загальну висоту ліжка, а також приймати положення Тренделенбурга.
Поручні регулюються за висотою.
За допомогою пульта керування регулюється кут нахилу головної та ножної секції ліжка, висота головної та ножної спинки, загальна висота ліжка, а також можна приймати положення Тренделенбурга.
Характеристики
Модель: OSD-SOFIA-120 CM
Керування: електропривод
Кількість секцій: 4
Кут підіймання голови: 70°
Кут підіймання ніг: 35°
Висота ложа від підлоги, (см): від 30 до 70
Тренделенбург/антитренделенбург: так
Розмір коліс, (дюйми): 5"
Розмір ложа, Д х Ш, (см): 200 х 120
Габаритні розміри, Д х Ш х В, (см): 221 х 106 х 100
Загальне навантаження (кг): 200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Положення Тренделенбурга |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 221 х 136 х 100 см |
| Стан | Нове |
| Максимальний кут підйому | голова/ноги 70/30 |
| Розміри ложа | 200х120 см |
| Висота ложа від підлоги від | 30 до 70 см |
| Колеса | 5" |